Haber Detayı
13 Kasım 2018 - Salı 16:38
 
Dicle Üniversitesi öğrencileri köy okullarına umut oluyor
YAŞAM Haberi
Dicle Üniversitesi öğrencileri köy okullarına umut oluyor

Diyarbakır Dicle Üniversitesi (DÜ) öğrencileri tarafından “Yarınlara Umut Olalım” Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında konser düzenlendi. Konserden gelen gelirin, köy okullarına bağışlanarak, çocukların ihtiyaçlarının karşılanacağı belirtildi..

 

 

Diyarbakır Dicle Üniversitesi (DÜ) öğrencileri tarafından “Yarınlara Umut Olalım” Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında konser düzenlendi. Konserden gelen gelirin, köy okullarına bağışlanarak, çocukların ihtiyaçlarının karşılanacağı belirtildi.
DÜ Spor, Kültür ve Sağlık Daire Başkanlığı (SKS) ve Genç Yaklaşım Kulübü tarafından “Yarınlara Umut Olalım” Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında konser düzenlendi. ’Köy Okullarına Yardım Projesi’ne destek olmak amacıyla konser veren Grup Çelina birbirinden güzel şarkılarını çocuklar için söyledi. Konserden gelen gelir, köy okullarına bağışlanarak, çocukların ihtiyaçları karşılanacak. Dicle Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleşen konsere Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tahsin Kılıçoğlu, rektör danışmanları ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dicle, Üniversitesi, öğrencileri, köy, okullarına, umut, oluyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı